Kawa ziarnista do ekspresu - sklep kawaspeciality.com.pl
 • Kawa Brazylia Black Rainforest

  35,00 125,00 
  Przejdź
 • kawa Brazylia Diamantina

  34,00 120,00 
  Przejdź
 • Kawa Brazylia NY2 Edition

  34,00 120,00 
  Przejdź
 • Kawa Brazylia Santos 17/18

  25,00 92,00 
  Przejdź
 • Kawa Brazylia Yellow Bourbon

  33,00 117,00 
  Przejdź
 • Kawa Gwatemala El Jaguar

  32,00 114,00 
  Przejdź
 • Kawa Gwatemala Organiczna

  51,00 95,00 
  Przejdź
 • Kawa Indonezja Jawa

  48,00 155,00 
  Przejdź
 • Kawa Kolumbia Supremo

  32,00 114,00 
  Przejdź
 • kawa Nicaragua Finca

  40,00 140,00 
  Przejdź

Wybór najlepszej kawy do ekspresu może nie być łatwym zadaniem. Właśnie dlatego w ofercie naszej palarni znajdziesz wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane ziarna. Poznaj nasze kawy do ekspresu i ciesz się ich unikalnym smakiem, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

Najlepsza kawa do ekspresu – oferta Speciality Coffee

W ofercie Speciality Coffee znajdziesz wyjątkowe kawy do ekspresu z wielu stron świata. Dzięki nim każdego dnia będziesz mógł się cieszyć niepowtarzalnym smakiem ulubionego espresso czy cappuccino. Nasz asortyment obejmuje kawy do ekspresu o różnym stopniu kwasowości i unikalnych nutach smakowych (przyprawy korzenne, cytrusy, orzech laskowy czy syrop klonowy). Taka różnorodność sprawia, że proponowane kawy są w stanie zadowolić podniebienia nawet najbardziej wymagających miłośników tego napoju.

Kawy ziarniste do ekspresu – zmysłowy smak i aromat

Nasza miłość do kawy oraz specjalnie wyselekcjonowane ziarna sprawiły, że w asortymencie naszej palarni znalazła się najlepsza kawa do ekspresu. Każde ziarno, zanim zostanie zamknięte w paczce, która potem trafia do Państwa rąk, przechodzi długą drogę. Specjalne miejsca upraw z odpowiednim klimatem oraz pieczołowicie przeprowadzony proces wypalenia pozwoliły na zatrzymanie w nich wyjątkowo zmysłowego smaku i aromatu.

Kawa do ekspresów – najlepsza kawa ziarnista do ekspresu

Najlepsza kawa ziarnista do ekspresu to oczywiście arabica. Wyróżnia się nie tylko pozbawionym goryczki głębokim smakiem, ale również mniejszą zawartością kofeiny. Taka kawa ziarnista do ekspresu, zmielona tuż przed podaniem, to gwarancja udanego poranka i energia na resztę aktywnego dnia. Kawy do ekspresów z naszej palarni to produkty, które zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających koneserów.

Kawy do ekspresów – co świadczy o ich wysokiej jakości?

Na wysoką jakość oferowanych w naszej palarni kaw do ekspresów składa się wiele czynników. O ich oryginalnym smaku oraz aromacie świadczą m.in. kraj i region, z którego pochodzą, metoda obróbki, a także wysokość upraw. Kupując najlepsze kawy ziarniste do ekspresu z naszej oferty, możecie Państwo sprawdzić na opakowaniu wszelkie niezbędne informacje związane z ich pochodzeniem. Dzięki temu otrzymujecie gwarancję wysokiej jakości za każdym razem, kiedy sięgacie po nasze paczki.

Aktualizowanie...
 • Brak produktów w koszyku.