Kawa speciality - palarnia kawy - sklep kawaspeciality.com.pl
 • Kawa Brazylia Black Rainforest

  42,00 144,00 
  Przejdź
 • Kawa Brazylia NY2 Edition

  39,00 135,00 
  Przejdź
 • Kawa Etiopia

  51,00 174,00 
  Przejdź
 • Kawa Gwatemala Organiczna

  51,00 95,00 
  Przejdź
 • Kawa Peru Tunki

  53,00 164,00 
  Przejdź

Kawa speciality (inaczej określana również jako kawa specialty) od wielu lat zachwyca nawet najbardziej wymagających miłośników czarnych ziaren. Właśnie dlatego nasza palarnia kawy speciality oferuje wyjątkowe produkty z najpiękniejszych zakątków świata. Wybierz się we wspaniałą podróż po egzotycznych smakach i poznaj nasze najlepsze kawy speciality.

Kawa speciality – smak najwyższej jakości

Kawa speciality dedykowana jest każdemu, kto chce mieć gwarancję, że otrzymuje produkt najwyższej jakości. Na miano speciality zasługują wyłącznie te kawy, które w specjalnym teście jakości Q Gradera otrzymały co najmniej 80 punktów na 100 możliwych do zdobycia. Ziarna tych kaw są ręcznie zbierane i poddawane licznym kontrolom.

Speciality Coffee – palarnia kawy speciality

Oferowane przez naszą palarnią kawy speciality wyróżniają się nie tylko niepowtarzalnym aromatem, ale także subtelnymi nutami smakowymi słodkiej pomarańczy, cytrusów, kakao, gorzkiej czekolady oraz orzechów laskowych. To ekskluzywne kawy, dostępne wyłącznie w najlepszych palarniach. Jeżeli chcesz cieszyć się w domowym zaciszu smakiem wyjątkowej kawy, postaw na wysoką jakość i wybierz kawy speciality z naszej palarni.

Kawa speciality – idealna dla baristów i nie tylko

Kawa speciality z naszej palarni kawy zdobędzie uznanie zawodowych baristów, jak i domowych miłośników aromatycznego espresso czy cappuccino. Nasze kawy speciality to ręcznie zbierane ziarna, rygorystyczne kontrole oraz troska o detale. Napar, jaki uzyskasz po zaparzeniu kawy speciality jest czysty oraz pozbawiony nieprzyjemnej goryczki. Kawa speciality w naszej palarni posiada na opakowaniu wszelkie niezbędne informacje dotyczące miejsca uprawy, regionu, wysokości upraw, metody obróbki czy stopnia kwasowości.

Aktualizowanie...
 • Brak produktów w koszyku.